Gizlilik İlkeleri

Fotoozak.com, sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımın dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. Fotoozak.com web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahüt etmiş sayılmaktasınız.

Fotoozak.com web sitesindeki ("site") bilgi toplama ve yayma uygulamalarımız aşağıda açıklanmaktadır.

IP Adresiniz

IP adresinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek, istatistik analizler yapabilmek amacıyla kullanmaktayız. IP adresiniz sizi tanımlamaya yardım etmek için kullanılabilir.

Sizden talep ettiğimiz bilgiler

Sitemizdeki kayıt formları, irtibat bilgilerinizi (örneğin isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermenizi talep etmektedir. İrtibat bilgilerini nasıl kullanıyoruz? İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgilerinizi, üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz. Bu bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde sadece ilgili resmi kuruluşlara açıklanabilir.